LEKARZE ZE STASZOWSKIEGO SZPITALA NAJLEPSI W POWIECIE

Kolejny raz Czytelnicy „Echa Dnia” wybierali „Lekarza Roku”. Uroczysta Gala odbyła się 20 lutego 2016 roku w Kielcach. Tytuły przyznawane były lekarzom z całego województwa.

W naszym powiecie prestiżowy tytuł „Lekarza Roku 2015” otrzymał dr n. med. Jacek Kiełtucki.

Dr n. med. Jack Kiełtucki jest internistą z wieloletnim stażem. Pracuje na Oddziale Chorób Wewnętrznych w Naszym Szpitalu. Od 2016 pełni również funkcję Zastępcy Dyrektora ds. Lecznictwa SPZZOZ w Staszowie.

Wyróżnieni również zostali zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca, tj. lek. med. Ewa Zalewska – lekarz chorób wewnętrznych oraz lek. med. Jolanta Gorostowicz - lekarz ortopeda traumatolog. Obie Panie również pracują w Staszowskim Szpitalu.

Wszyscy laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Cieszymy się, że pacjenci w tak dobitny sposób dali wyraz wdzięczności za odpowiedzialną pracę lekarzy.

Laureatom serdecznie gratulujemy życzymy dalszych sukcesów, zwłaszcza, iż o zwycięstwie decydowały głosy pacjentów.

Zobacz film: