Mikołaj w staszowskim szpitalu z prezentami i tortem

Mikołaj do pacjentów oddziału pediatrycznego staszowskiego szpitala przychodzi już od 10 lat za sprawą przedsiębiorcy Artura Garbackiego.

Tegoroczne jubileuszowe spotkanie dodatkowo osłodzono tortem przygotowanym przez Piekarnię “Zdrowiej” z Podmaleńca. Już tradycyjnie mali pacjenci mieli okazję obejrzeć wesoły występ artystyczny w wykonaniu gimnazjalistów z Gimnazjum nr 2 w Staszowie przygotowanych przez panie: Ewę Pawlik- Witaszek i Agnieszkę Sałatę.

Punktem kulminacyjnym były oczywiście paczki, do powstania których przyczynili się sponsorzy: Wojciech Wojdyło, Paweł Chałoński, Wojciech Skowron, Andrzej Kosiór, Arkadiusz Nemś, Piotr Sobieniak, Łukasz Drzymalski, sklep Exclusive i PSS Staszów.

Wydarzenie zorganizowano także przy pomocy Ryszarda Dzieciucha i Mirosława Uklejewskiego z Ochotniczej Straży Pożarnej w Staszowie. Na koniec dyrektor szpitala Marek Tombarkiewicz podziękował wszystkim organizatorom Mikołajek.

Pomaganie to część mojego życia. Działalnością charytatywną zajmuję się od 20 lat i dopóki będę mógł będę to robił. Dziękuję sponsorom i wszystkim, którzy przyczyniają się do organizacji Mikołaja w szpitalu - mówił Artur Garbacki.

Źródło:

www.echodnia.eu