Przejdź do treści
KOMED
Unia Europejska - flaga
Otwórz okno modalne
Powiększ tekst: A A Awersja dla niedowidzących

Poradnik Pacjenta

W tym rozdziale znajdziesz informacje na temat odwiedzin pacjentów, dowiesz się jakie dane są niezbędne do przyjęcia do szpitala lub poradni oraz co otrzymuje pacjent przy wypisie ze szpitala. Znajduje się tutaj również spis zewnętrznych serwisów które mogą być przydatne dla pacjentów oraz zbiór cennych ulotek informacyjnych.

UDOSTĘPNIANA DOKUMENTACJA MEDYCZNA WYDAWANA JEST OD GODZ. 07.15 DO 13.30.

W związku z sytuacją epidemiczną oraz zgodnie z zaleceniami NFZ w celu minimalizacji ryzyka transmisji infekcji COViD-19, udostepnianie dokumentacji medycznej będzie w wiekszości rozpatrywana drogą mailową i faxem.

Szczegółów udzielają pracownicy: tel. 15 864 86 04 w godzinach 8.00 - 14.00 lub ruch.chorych@szpitalstaszow.pl

  Wniosek o udostępnienie dokumentacji medycznej

  Zasady udostępniania dokumentacji medycznej

  Projekt DAMY RADĘ

  W poczuciu odpowiedzialności za naszych pacjentów po wypisaniu ze szpitala, nawiązaliśmy współpracę z Fundacją TZMO Razem Zmieniamy Świat.

  W ramach projektu "Damy Radę" pragniemy przekazać niezbędną wiedzę i umiejętności osobom, które stanęły wobec konieczności podjęcia opieki nad chorymi.

  Proponujemy Państwu filmy instruktażowe, dzięki którym, opiekunowie domowi mogą nauczyć się od ekspertów zasad prawidłowej opieki, np. technik przemieszczania chorego, dbania o higienę czy zmiany pieluchomajtek https://www.youtube.com/DamyRadeinfo